Töötamine minilaadur Avant 530-ga.

Kui oled otsustanud, et töö tegemiseks kasutad Avant minilaadurit, siis oled teinud õige otsuse.

Masina kasutamine on lihtne ja sellega saavad hakkama kõik.

Meie õpetame!

Laaduri kohaletoomisel näitame ja selgitamine, kuidas masin töötab. Avanti liikuma saada on lihtne. Kabiinis on kaks pedaali - parempoolne paneb masina edaspidi liikuma, vasakpoolne tagurdama. Seisma jäämiseks ei ole sul vaja vajutada pidurit, sest seda lihtsalt masinal pole. Lihtsalt vabasta pedaal ja laadur jääb seisma.

Avant 530 on varustatud turvavööga. Turvalisuse huvides kasuta seda alati, et vältida õnnetusi. Ebatasane pind paneb masina paratamatult hüppama ja istmelt lahti lennates võid pea vastu turvapuuri ära lüüa. Seega kasuta alati turvavööd!

Tuled ja viled

Jahedamate ilmadega on võimalus kasutada istmesoojendust, mis teeb töötamise märksa mugavamaks. Pimedus pole probleem, sest sellel rohelisel abimehel on ees neli võimast led valgustust. Kaks nendest asuvad üleval katusel, mis näitavad valgust ülevalt alla, et näeksid kopast kaugemale. Samuti on masina taha paigaldatud töötuli, et pimedas tagurdamine ei oleks probleem.

Kabiinist leiad veel juhtkangi, mille liigutamisel liigub vastav töövahend, mida hetkel kasutad. Natuke harjutamist ja varsti ongi asi käpas.

Õige aeg tõmmata pidurit!

Töö lõpetamisel vajuta alati käsipiduri nuppu, mille leiad endast paremal olevalt paneelilt. Turvalisus eelkõige!

Jõudu tööle!